Już ponad 4 mln Polaków aktywnie spędza wolny czas biegając
Już ponad 4 mln Polaków aktywnie spędza wolny czas biegając

Wystartowała nowa aplikacja mobilna Biegaj.my, która umożliwia umawianie się na wspólne treningi biegowe. Wystarczy umieścić informację o planowanym biegu lub dołączyć do innego biegacza. Aplikacja jest bezpłatna i działa na urządzeniach z systemami Android oraz iOS.

Jak wynika z badań, już ponad 4 mln Polaków aktywnie spędza wolny czas biegając. Tendencja wzrasta i z roku na rok przybywa w Polsce biegaczy. Innowacyjność nowej aplikacji mobilnej Biegaj.my polega na połączeniu funkcji typowo informacyjnej ze społecznościową. Kalendarz biegowy pozwala być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi imprezami biegowymi w kraju.

„Wielu biega samotnie, chociaż wiadomo, że uprawianie sportu w towarzystwie ma wiele plusów. Wzrasta wtedy wzajemna motywacja, można dzielić się doświadczeniami, a także zapewniamy sobie większe bezpieczeństwo, np. podczas biegu po zmroku” – wyjaśnia Joanna Misiun z Biegaj.my.

Biegaj.my - aplikacja ułatwiająca umawianie się na wspólne biegi
Biegaj.my – aplikacja ułatwiająca umawianie się na wspólne biegi

Serwis ułatwia zaplanowanie wspólnych treningów i zawiera stale aktualizowaną bazę oficjalnych wydarzeń.

„W jaki sposób działa aplikacja? W dowolnym momencie można wyszukać towarzyszy do pobiegania, korzystając z geolokalizacji lub za pomocą znacznika, np. nazwy grupy bądź imprezy, czy też rodzaju biegu (np. trail, bieg uliczny). Aplikacja przypomina ponadto o zaplanowanym wcześniej treningu i podpowiada w jakich oficjalnych eventach warto uczestniczyć” – dodaje J. Misiun.

Twórcy postawili na prostotę i funkcjonalność. „Stworzyliśmy narzędzie dla każdego, kto lubi biegać. Wspólna pasja, to coś czym warto się dzielić. Nasze hasło brzmi: Biegaj.my – tak spotykają się biegacze” – J. Misiun.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/annasara/domains/funkytown.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353