Paulina Młynarska podczas Warszawskich Targów Książki w 2015 r.
Paulina Młynarska podczas Warszawskich Targów Książki w 2015 r.

Już od 4 lutego na antenie Radia Kolor 103FM, w każdy czwartek o godz. 20.00 zagości nowy program #kochaniekocha, którego gospodynią, jak również pomysłodawczynią jest Paulina Młynarska.

Pisze książki, felietony, przeprowadza wywiady i prowadzi warsztaty rozwojowe Miejsce Mocy. Prowadzi i produkuje programy telewizyjne, a teraz po 11 latach przerwy wraca do radia. „Stęskniłam się! Radio jest moją wielką miłością! Pozostawia miejsce dla wyobraźni, a dodatkowo jest intymne, kameralne. Jest w tym coś magicznego. No i nie trzeba się malować do pracy, jak w przypadku telewizji!” dodaje z uśmiechem na twarzy, Młynarska.

#kochaniekocha

#kochaniekocha to program, do którego Paulina będzie zapraszać znane osoby, ale jak sama podkreśla „Znane, nie tylko z tego, że są znane. Będą to zarówno kobiety, jak i mężczyźni, związani z show-biznesem, ale mogący również pochwalić się prawdziwym dorobkiem artystycznym, dziennikarskim, wydawniczym, etc.”. Godzinna audycja będzie składała się z kilku rozmów z zaproszonym przez Paulinę gościem, która zawsze będzie miała inny temat przewodni, a także „…własną, nieco prowokacyjną tezę, do której będę prosiła mojego rozmówcę, aby się odniósł. W pędzącym świecie, w którym czas ucieka nam przez palce i ciągle gdzieś się śpieszymy, aby być coraz lepszym dla siebie i innych, jedno pozostaje bez zmian: nasza wielka tęsknota za miłością. Wciąż jej szukamy, pomimo zranień i cierpień. Po raz kolejny dajemy komuś szanse, aby nas pokochał i pozwolił dać się pokochać” tłumaczy dziennikarka.

Sama słucha Radia Kolor za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Mieszka na zmianę w Tatrach, Warszawie, Lizbonie i na greckich wyspach. Jej pasją są samotne podróże po Azji. Jest kobietą podążającą własnymi ścieżkami, zna kilka języków obcych i ma przyjaciół na każdym z kontynentów świata. Krótko mówiąc, żyje kolorowo!

Jak podkreśla Paulina Młynarska, #kochaniekocha nie będzie zwykłą, gadaną audycją: „Lubię słuchać ludzi, ich historii i doświadczeń… Są chwile, kiedy nie potrafię złapać oddechu, serce zaczyna szybciej bić, a kiedy indziej wzruszenie jest tak silne, że ciężko jest mi opanować emocje, słuchając swoich rozmówców. Emocjonalna więź z drugim człowiekiem jest dla większości ludzi najważniejszym warunkiem, by w ogóle mówić o spełnieniu”.

#kochanieniekocha będzie miał charakter emocjonalny i poruszający, a przy tym będzie dowcipnym programem mówiącym o relacjach międzyludzkich. „Co nasze związki mówią o nas? Jaką wiedzę na temat życia z drugim człowiekiem wynosimy z domu, a czego uczy nas własne doświadczenie? Czy monogamia to mit? Czy „szczęśliwe single” istnieją? Co zabija namiętność, a co ją podsyca? Czy jesteśmy skazani na powielanie wzorców rodzinnych? Jędza i pantoflarz, a może manipulant i jego ofiara? O co warto się kłócić w związku? Jak to jest być tą „złą byłą”? Złe i dobre powody, by razem zamieszkać. Toksyczni kochankowie i żenujące rozstania… Tematy można mnożyć w nieskończoność. Otrzymałam od życia szansę, by słuchać ludzkich historii i z czasem nauczyłam się właściwie ją wykorzystywać. Teraz już wiem,że było warto posiąść tę magiczną umiejętność…” puentuje Młynarska.

Paulina Młynarska

„Paulina ma bogaty warsztat dziennikarski, a doświadczenie radiowe szlifowała w jednej z francuskich stacji radiowych o nazwie France Culture. Jako współprowadząca program „Miasto Kobiet” w TVN Style poznała ogromną liczbę wzruszających i pięknych ludzkich historii. W programie #kochaniekocha, słuchaczki i słuchacze Radia Kolor usłyszą znane i podziwiane osoby w błyskotliwych, zabawnych i bardzo intymnych rozmowach m.in.: o miłości, seksie, rozstaniach, zazdrości i samotności. Każdy z nas miał złamane serce, każdy z nas ranił. Jesteśmy tylko ludźmi, ale na szczęście życie nauczyło nas, abyśmy byli silni i nie poddawali się, nawet kiedy sytuacja wydaje się bez wyjścia. Właśnie o takich ludziach będzie program #kochaniekocha!” zaprasza do włączenia radia na 103FM, Alina Strześniewska, Prezes Radia Kolor.