Ilona Felicjańska
Ilona Felicjańska

Tematem kolejnej książki Ilony Felicjańskiej będzie poszukiwanie szczęścia w codziennym życiu. Jest to książka w dużej mierze autobiograficzna, autorka oprze ją bowiem o własne doświadczenia z ostatnich kilka lat. Premiera publikacji planowana jest na maj 2016 roku.

Ilona Felicjańska twierdzi, że w ciągu ostatnich czterech lat nauczyła się być szczęśliwą. Wiedzy tej dostarczyły jej liczne rozmowy z odpowiednimi ludźmi oraz decyzje, jakie sama podejmowała w trudnych momentach życia. Dziś modelka umie dostrzegać szczęście, nawet w gorsze czy mniej udane dni.

– Chcę napisać w tej książce o tym, że w pogoni za pieniędzmi, sukcesem czy sławą nie zauważamy tego, co jest naprawdę istotne. I chciałabym na to zwrócić uwagę – mówi Ilona Felicjańska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Nowa książka modelki będzie miała w dużej mierze charakter autobiograficzny, autorka zawrze w niej bowiem własne doświadczenia z ostatnich lat. Od 2011 roku w życiu Ilony Felicjańskiej zaszły poważne zmiany – po wypadku samochodowym, który spowodowała w stanie nietrzeźwym, modelka publicznie przyznała się do uzależnienia od alkoholu. Przeszła kurację odwykową i zaangażowała się w pomoc osobom borykającym się z chorobą alkoholową.

– Chciałabym pokazać w tej książce moją drogę do szczęścia, którą przebyłam przez ostatnie 4 lata, czyli najlepszą drogę, jaka jest możliwa – mówi Ilona Felicjańska.

Modelka jest autorką kilku książek – thrillera erotycznego „Wszystkie odcienie czerni”, poradnika „Jak być niezniszczalną” oraz wywiadu rzeki „Cała prawda o…”.