DJ Adamus skończył 40 lat
DJ Adamus skończył 40 lat

DJ Adamus skończył 40 lat. Urodziny uczcił imprezą w klubie Capitol wspólnie z urodzoną tego samego dnia Agnieszką Włodarczyk. Najsłynniejszy polski DJ twierdzi, że nie tylko nie odczuwa swojego wieku, lecz nawet czuje się lepiej niż 10 lat temu. Zapewnia, że świetnie się bawi i nie myśli o stabilizacji i założeniu rodziny.

DJ Adamus, czyli Adam Jaworski, urodził się 13 grudnia 1975 roku w Opolu. Świętując 40. urodziny zapewnia, że czuje się znacznie lepiej niż w 30. rocznicę urodzin. Życzy też każdemu 40-latkowi tak dobrego samopoczucia. Twierdzi, że wciąż nie w głowie mu stabilizacja i spokojne życie rodzinne.

– Patrząc na to, że ostatnio kupiłem kolejny motocykl i świetnie bawię się w weekendy, to można powiedzieć, że kryzys wieku średniego rzeczywiście jest u mnie pełną gębą. Ale mówiąc poważnie, na razie mam wrażenie, że świetnie się bawię w życie, nijak mi w głowie stabilizacja iście rodzinna – mówi DJ Adamus agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

DJ Adamus z wykształcenia jest politologiem, karierę zawodową związał jednak z muzyką i mediami. W 2015 roku świętuje nie tylko 40. urodziny, lecz także 20-lecie pracy zawodowej. Podwójną rocznicę świętował w sobotę, 12 grudnia, w warszawskim Klubie Capitol, wspólnie z Agnieszką Włodarczyk, również urodzoną 13 grudnia.

– Jest to data dla naszego narodu znacząca, czy pozytywna, czy negatywna, to rzeczywiście historia cały czas pokazuje, przez wiele lat na pewno znacząca. I dlatego chyba, że urodziłem się w tym dniu, zostałem politologiem i polityka rzeczywiście zajmuje dużo miejsca w moim życiu – mówi DJ Adamus.

Podczas imprezy w Klubie Capitol DJ Adamus i Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy wykonali na żywo nagrany wspólnie kawałek „Such a Shame”. Jest to cover piosenki brytyjskiej formacji Talk Talk z 1984 roku. W wersji DJ Adamusa i Agnieszki Włodarczyk kawałek utrzymany jest w klimacie muzyki elektronicznej, zachowuje jednak linię wokalną oryginału. Singiel promuje jubileuszowy album DJ Adamusa, który ma być muzycznym podsumowaniem 20 lat pracy artysty na rynku muzycznym.

– W zeszłym roku wysłałem zaproszenie na swoje urodziny Agnieszce, Agnieszka mówi: „O, jak to się stało, że jesteś urodzony 13 grudnia, bo ja też?” I później padł pomysł, żeby zorganizować wspólną taką imprezę, gdzie ja zaproszę Agnieszkę do występu i przede wszystkim żebyśmy razem nagrali wspólny singiel – mówi DJ Adamus.