Obszerny kompilacyjny album byłego członka The Beatles zatytułowany Pure McCartney. 67 legendarnych utworów Paula McCartney’a w jego najczystszej postaci na czterech krążkach oraz płytach winylowych.

Kolekcja nagrań, będzie zawierać najlepsze utwory McCartney’a poczynając od jego debiutanckiego, solowego albumu z 1970 roku, przez nagrania już z XXI wieku takie jak „My Valentine” z 2012 roku i „Hope For The Future” z 2014 roku, a kończąc na nowej wersji „Say Say Say” stworzonej w 2015 roku.

Dostępny od 10 czerwca krążek ukaże się wersji elektronicznej oraz w trzech różnych formatach: 2CD (Deluxe), 4CD (Super Deluxe) i 4LP (Vinyl). Składanka będzie obejmować solowe nagrania Artysty oraz te z czasów działalności w zespołach The Wings czy The Fireman.

W wersji Super Deluxe na czterech krążkach znajdzie się aż 67 utworów, które powstały po rozpadzie legendarnego zespołu The Beatles. Kolekcja będzie zawierać największe hity Paula McCartney’a takie jak: „Maybe I’m Amazed”, „Live and Let Die”, „Mull of Kintyre”, „Ebony and Ivory”, „Dance Tonight” czy „New”.

Osiągnięcia McCartney’a, od kiedy stał się członkiem grupy The Wings i zaczął nagrywać solowe albumy, potwierdzały tylko jego talent i charyzmę. Dumnie szły w parze z ośmioma wspaniałymi latami, kiedy współtworzył zespół The Beatles.

O wyjątkowym wydawnictwie Paul McCartney mówi w następujący sposób:

Ja i moja ekipa wpadliśmy na pomysł, by stworzyć kolekcję moich nagrań nie mając nic innego na myśli jak wydanie czegoś, co się fajnie słucha. Możliwe, że kompilacja będzie cieszyć słuchaczy w trakcie długiej przejażdżki samochodem albo wieczorem w czasie domowej prywatki. Zastanowiliśmy się więc wszyscy razem i wzięliśmy się za te różnorodne playlisty obejmujące wszystkie długie i kręte okresy mojej kariery.

Pure McCartney – najnowszy kompilacyjny album celebruje całokształt twórczości McCartney’a i prezentuje 67 hitów z bogatego dorobku Artysty. Poczynając od debiutanckiego, solowego albumu „McCartney” z 1970 roku, a kończąc na takich utworach jak „Hope For The Future” z 2014 roku, który został umieszczony w „Destiny”, jednej z najbardziej nowatorskich gier komputerowych ostatniej dekady. Pure McCartney to nie tylko fantastyczna składanka łącząca popularną i historyczną muzykę od 1970 do dziś, ale także niesamowita okazja dla fanów i kolekcjonerów.

Paul McCartney – Pure McCartney

Paul McCartney - Pure McCartney
Paul McCartney – Pure McCartney

Dysk 1

1. Maybe I m Amazed
2. Heart Of The Country
3. Jet
4. Warm and Beautiful
5. Listen To What The Man Said
6. Dear Boy
7. Silly Love Songs
8. The Song We Were Singing
9. Uncle Albert/Admiral Halsey
10. Another Day
11. New

Paul McCartney - Pure McCartney - CD
Paul McCartney – Pure McCartney – CD

Dysk 2

1. Mull of Kintyre
2. Sing The Changes
3. Jenny Wren
4. Mrs Vanderbilt
5. Save Us
6. Let Em In
7. Let Me Roll it
8. Ebony and Ivory
9. Nineteen Hundred and Eighty Five

Dysk 3

1. Band on the Run
2. Arrow Through Me
3. My Love
4. Live and Let Die
5. Too Much Rain
6. Say Say Say (2015 remix)
7. My Valentine
8. Goodnight Tonight
9. The World Tonight
10. Pipes of Peace

Dysk 4

1. Dance Tonight
2. Here Today
3. Wanderlust
4. Great Day
5. Coming Up
6. No More Lonely Nights
7. Too Many People
8. Only Mama Knows
9. With a Little Luck
10. Hope For The Future
11. Junk

Producent: Universal Music Polska
Data wydania: 10-06-2016

Paul McCartney and Michael Jackson „Say Say Say” [2015 Remix]


Warning: A non-numeric value encountered in /home/annasara/domains/funkytown.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353