Polska premiera filmu - Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy
Polska premiera filmu - Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Warszawa. W nocy z 17 na 18 grudnia miała miejsce długo wyczekiwana polska premiera filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Na przedpremierowym pokazie produkcji zjawiło się wielu poprzebieranych za postaci z kosmicznej sagi fanów, którzy nie kryli podekscytowania. Nie zabrakło także plejady polskich gwiazd, które w licznym gronie pozowały na czerwonym dywanie.

Zjawili się m.in. Olivier Janiak, Odeta Moro, Jarosław Kuźniar, Piotr Kraśko, Michał Piróg czy Marcin Meller. Katarzyna Adamik, córka Agnieszki Holland, na ściance nie szczędziła sobie czułości ze swoją dziewczyną. Kto jeszcze zaszczycił swoją obecnością?

Córka Agnieszki Holland na ściance nie szczędziła sobie czułości ze swoją dziewczyną

Na pokazie produkcji nie zabrakło gwiazd, które zdradziły nam, po której stronie mocy się znajdują. – Czasami, jak stoję w korku, przydałby mi się miecz świetlny. Wyszłabym i komuś przyrżnęła – powiedziała Marta Wierzbicka. – Dostałem zakaz porównywania fabuły tego filmu do sytuacji aktualnej, chociaż świetnie się w nią wpisuje. Staram się być po jasnej stronie mocy, chociaż dzisiaj to trudne – wyznał Jarosław Kuźniar.

R2-D2, Joda czy Lord Vader – kim z „Gwiezdnych Wojen” chciałyby być gwiazdy?

Gwiazdy opowiedziały nam, w jaką postać z gwiezdnej sagi chcieliby się wcielić. Z kim utożsamia się Zofia Zborowska? Jaką postacią chciałyby zostać Marta Wierzbicka?