Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością.

Gwiazdorska obsada w pogodnej i dowcipnej komedii o wyjątkowym dniu, w którym każdy z nas czuje się dzieckiem. Wśród imponującej obsady znaleźli się: Julia Roberts, Jennifer Aniston, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Timothy Olyphant, Margo Martindale, Shay Mitchell, Britt Robertson, Jack Whitehall, Aasif Mandvi, Ella Anderson oraz Loni Love.

Dzień Matki na wielkim ekranie! Twórcy przybliżą kilka historii rozgrywających się w okolicach Dnia matki. Za reżyserię odpowiada Garry Marshall, który ma na koncie obrazy „Pretty Woman”, „Uciekającą pannę młodą” czy „Walentynki”.

Garry Marshall – fachowiec od opowiadania o uczuciach z humorem – przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. SANDY – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha. MIRANDA – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. JESSE – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. BRADLEY – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.

Każda matka jest boska!

Dzień Matki / Mother’s Day, reż. Garry Marshall
Dzień Matki / Mother’s Day, reż. Garry Marshall

DZIEŃ MATKI
Mother’s Day

Reżyseria: Garry Marshall („Pretty Woman”, „Uciekająca Panna Młoda”, „Walentynki”, „Sylwester w Nowym Jorku”)

Obsada:
•  Jennifer Aniston (“Millerowie”, “Szefowie wrogowie”, “Dziewczyna warta grzechu”)
•  Julia Roberts („Pretty Woman”, „Królewna Śnieżka”, „Erin Brockovich”, “Jedz, módl się, kochaj”)
•  Kate Hudson („Dziewczyna mojego kumpla”, „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, „Nine- Dziewięć”)
•  Jason Sudeikis („Millerowie”, „Szefowie wrogowie”, „Dorwać byłą”)

Gatunek: komedia
Produkcja: USA 2016
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films
Premiera: 13 maja 2016

Dzień Matki / Mother’s Day